אודות SOLO

הרגשת פעם שתכשיט יוצר אצלך משיכה כה עזה, עד שהשתכנעת שתכשיט זה נועד בדיוק בשבילך, אף שמעולם לא ראית כדוגמתו קודם לכן? בתכשיטים מבית SOLO מושקעים יותר מאשר כישרון וידע, אהבה לעיצוב ותשומת לב מוקפדת לפרטים. כל תכשיט של SOLO מלא באנרגיה חיובית ששמורה רק לו.


אמנות אנרגטית וייחודית

בכל תכשיט ובכל עיצוב אני משקיע מחשבה רבה, אני חושב למי הוא יתאים, מה האנרגיה שחשוב לי להעביר דרכו ומה הוא משדר. אני יודע בלב שלם שאותו תכשיט ימצא לעצמו את בעליו, כיוון שכל תכשיט הוא עולם מלא של אנרגיה שמחכה לבעלים המתאים. עבודת העיצוב עבורי היא יותר מעבודה במובן הפשוט של המילה. עיצוב הוא לתת את כל כולי - אנרגטית, רוחנית ואומנותית.

עיצוב מלב אל לב

מאז שאני זוכר את עצמי יש לי נגיעה בתחום העיצוב והוא ממלא כל חלק וחלק בחיי. את העסק הייחודי שלי לתכשיטים הקמתי כשהבנתי שזהו ייעודי, כשפני תמיד לחידוש, גיוון, שינוי ומקוריות

בכל תכשיט אני משקיע את מלוא האנרגיה והתחושות החיוביות - ואלו משרות על לקוחותיי וחודרות אליהם.

איכות ללא פשרות

SOLO הוא מותג בוטיק אישי ויוקרתי של עבודת יד לגברים, באיכות גבוהה במיוחד המתאימה גם לנשים שאוהבות סטייל ייחודי כמתנה יוצאת דופן ומלאת אנרגיה שאותה מעניקים למי שאוהבים.

באתר ניתן להיחשף לדגמים המתחלפים - שתמיד משאירים את הקטלוג של SOLO מעודכן ומיוחד. מלבד הקפדה על כל הפרטים הקטנים, אני משתמש בחומרים האיכותיים ביותר כדי ליצור תכשיטים שאין בשום מקום אחר.


SOLO מציע משלוחים לכל חלקי הארץ ומדיניות רכישה מאובטחת ונוחה.
למידע נוסף ביכולתך להיכנס לקטלוג או להשאיר פנייה דרך האתר ממש כעת.


טואול - אתרים באינטרנט